str. główna
ELFIN.PL

Mój portfel
Budżet

14 lipca 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
korzyści    możliwości    moja strategia    mój portfel    mój budżet    forum 

Serwis powstał
dzięki wsparciu
Narodowego
Banku Polskiego

w ramach Programu
Edukacji Ekonomicznej
Zgłoś błąd lub sugestię
Nie jesteś zalogowany zaloguj się
 Logowanie 
  Aby skorzystać z możliwości, które oferuje serwis "Moje finanse" konieczne jest podanie loginu i hasła. Jeżeli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem Elfina możesz się teraz zarejestrować.
  Twój login: 
  Hasło: 
  Zapomniałeś hasła?


 Co tu znajdziesz? 

W serwisie "Moje finanse" znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do zarządzania własnymi środkami. Pokazujemy, dlaczego warto oszczędzać, jakie są możliwości, zaprojektujemy Twoją indywidualną strategię inwestowania, umożliwimy Ci tutaj księgowanie i analizowanie własnych aktywów i zobowiązań oraz pomożemy wskazać potencjalne źródła oszczędności.

Co znajdziesz w poszczególnych częściach

Korzyści

Tutaj przekonasz się, dlaczego warto oszczędzać i zobaczysz w sugestywny sposób, jak będą rosły Twoje pieniądze. Zobaczysz też, ile czasu potrzebujesz na uzyskanie określonej przez Ciebie sumy pieniędzy oraz jaki wpływ na Twoje oszczędności ma inflacja. Artykuły wskażą Ci między innymi, jak to zrobić by w ogóle mieć oszczędności.

Możliwości

Pokażemy Ci, jakie w ogóle istnieją możliwości lokowania własnych środków. Dowiesz się, jak z nich skorzystać, zobaczysz też osiągane dotychczas profity z tych instrumentów, abyś sam mógł wyciągnąć wnioski dotyczące potencjału zysków i ryzyka z nimi związanego.

Moja strategia

Zaproponujemy Ci indywidualnie, w co bezpiecznie i zyskownie ulokujesz swoje pieniądze. Uzasadnimy taki wybór. Pokażemy, jak zachowałby się właśnie taki portfel w przeszłości. Przedstawimy też proste zasady inwestowania, abyś również sam był w stanie zaprojektować swój własny portfel oszczędnościowy.

Mój portfel

W tej części umożliwimy Ci proste księgowanie wszystkich posiadanych oszczędności i zaciągniętych pożyczek, a także wszystkich operacji z nimi związanych. Obsługa portfela pomoże Ci utrzymać kontrolę nad posiadanymi oszczędnościami, pozwoli analizować historyczne zmiany wielkości portfela oraz pojawiających się zysków i kosztów. Będziesz mógł symulować zmiany wartości majątku w przyszłości. Pomocną funkcją jest możliwość przypominania Ci o niektórych zdarzeniach związanych z posiadanymi w portfelu instrumentami.

Mój budżet

Tu możesz planować swój domowy budżet. Ale nie tylko. Możesz w łatwy sposób analizować swoje przychody i wydatki. Przede wszystkim zobaczysz, na jakiego rodzaju wydatkach warto, a na jakich nie warto się koncentrować, by być w stanie regularnie zwiększać własne oszczędności. Ten dział szczególnie dedykujemy osobom trwającym w przekonaniu, że nie są w stanie oszczędzać.

Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu